Był gdzieś haj taki kraj. Była gdzieś taka wieś

Franciszka ThemersonStefan Themerson Wydawnictwo: Widnokrąg literatura dziecięca
Widnokrąg
literatura dziecięca

Oficjalne recenzje i

Był sobie bestlooker

[ 1 ] Link do recenzji

Trzymam właśnie w ręku niewielką, na pierwszy rzut oka niepozorną książeczkę, którą przed chwilą przeczytałam.
Trzymam i nie mogę się nadziwić, że w tym niewielkim formacie, w tych oszczędnych ilustracjach Themersonowie potrafili zawrzeć tak mistrzowską formę i oryginalną treść.
Jeśli wcześniej nie do końca rozumiałam wprowadzone przez nich pojęcie „bestlookera”, to teraz...

• Dla dzieci
  • Ilustracje
  • Bobcio
  • 2015
  • Bambini!
  • Proza
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Był gdzieś haj taki kraj. Była gdzieś taka wieś