Niewysłane listy. Listy, dzienniki, rysunki, dokumenty. 1940–1942

Franciszka ThemersonStefan Themerson Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria, Żydowski Instytut Historyczny, Fundacja Terytoria Ksiązki, Fundacja Terytoria Książki biografia, autobiografia, pamiętnik
Unposted Letters: correspondence, diaries, drawings, documents 1940–1942
2019-08-27
Themersonowie listy wspomnienia film awangarda sztuka książki ilustracje malarstwo
Unposted Letters: correspondence, diaries, drawings, documents 1940–1942
biografia, autobiografia, pamiętnik
2019-08-27
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę