Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.90 zł

Star Carrier: Osobliwość

Ian Douglas Wydawnictwo: Drageus Publishing House Cykl: Star Carrier (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Star Carrier: Singularity
Star Carrier (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
Justyn Łyżwa
science fiction militarne SF fantastyka militarna hard science fiction

Wreszcie dowiedziałem się o ch... chodzi, czego i dlaczego chcą obcy. Nie lubię si-fi i ciągły opis dziwnych technologii trochę mnie odpycha, jednak nie jest aż tak źle. Z obawa zabieram się do części czwartej, bo jak dla mnie autor wyczerpał temat, nie chciałbym żeby kolejne tomy były tylko powtórzeniem pierwszych części z innymi bohaterami.

Ajajaj. Więcej takich powieści. Rewelacyjna kontynuacja. Space opera na 10.

Trzeci tom w mojej opinii jest, póki co, najlepszy. Akcja toczy się z prędkością światła, jest pełna brawury i dośc nieoczekiwanego kierunku. Fajne dziełko. Ale nadal w duchu Campbella.

Akcja rozwija się w niesamowitym tempie a zagrożenia rosną.

Na pewno trudno się oderwać. Historia jest nadal równie ciekawa co w poprzednich częściach i każda karta goni następną, by odkryć rąbek budowanej tajemnicy,

Dobrze się czyta

Z każdym tomem opowieść coraz bardziej wciąga, polecam

Autor za szybko odkrył karty i wyszło niesmacznie. Dalej jest tu sporo ciekawych przemyśleń na temat przyszłości ludzkości oraz mechanizmów socjologicznych i kulturowych rządzących gatunkiem homo sapiens skrytych pomiędzy interesująco przedstawionymi, choć nie genialnymi bitwami kosmicznymi (wszak to rasowa military sf). Ale co z tego?

Autor powoli i konsekwentnie budował...

Bardzo dobra do czytania. Nie ma co się zagłębiać w szczegóły.

Przeczytane, odfajkowane. Książka ma wszystkie wady i zalety tomu 2. Nie chcę się powtarzać, bo musiałbym napisać dokładnie to samo także odsyłam tam.

• 2014
  • Science Fiction