Najpiękniejsze wiersze i wierszyki

Okładka książki Najpiękniejsze wiersze i wierszyki
Jan BrzechwaWanda Chotomska Wydawnictwo: Wilga literatura dziecięca
literatura dziecięca
Wilga
2013-11-27
2013-11-27
wiersze poezja zbiór lit. polska

Wszystko pięknie i cudownie: duże litery, kolorowe ilustracje, świetny papier i wybór wierszy też zacny. Tylko zastanawiam się, co za ignorant dopuścił do tego, że część wierszyków ukazała się w mocno okrojonej wersji? „Cygan i baba” Fredry kończy się na włożeniu gwoździa do garnka, a Stefek Burczymucha ucieka krzycząc „Tato, tygrys” – dalszego ciągu brak. To najjaskrawsze...

• Literatura dziecięco - młodzieżowa
  • Child
  • Przeczytane: 0-2 lata

Dodaj cytat z książki Najpiękniejsze wiersze i wierszyki