After Dead: What Came Next in the World of Sookie Stackhouse

Charlaine Harris Wydawnictwo: Ace Books Cykl: Sookie Stackhouse (tom 13.5) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Ace Books
True Blood Sookie Stackhouse
Sookie Stackhouse (tom 13.5)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
True Blood Sookie Stackhouse

Niestety nie jest to książka napisana w stylu poprzednich. Jest to spis wszystkich postaci, które występowały w całej serii o Sookie Stackhouse i parę zdań do każdego z nich co się dzieje w ich życiu po zakończeniu serii.

Wiadomo czy Książka będzie wydawana przez polskie wydawnictwo? Albo czy gdzieś można kupić ją w orginale ?

• Chcę w prezencie
  • Charlaine Harris