After Dead: What Came Next in the World of Sookie Stackhouse

Okładka książki After Dead: What Came Next in the World of Sookie Stackhouse
Charlaine Harris Wydawnictwo: Ace Books Cykl: Sookie Stackhouse (tom 13.5) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Sookie Stackhouse (tom 13.5)
Ace Books
2013-10-29
Data 1. wydania:
2013-10-29
angielski
True Blood Sookie Stackhouse

Zwykły skok na kasę i próba wyciśnięcia jeszcze czegoś z cyklu o Sookie Stackhouse. Powstanie tej "książeczki" rzekomo zawdzięczamy ciekawości fanów, którzy zastanawiali się, co wydarzyło się jeszcze w życiu różnych bohaterów, ale dla mnie to czcza wymówka. Czy każdy autor długich serii wydaje na końcu mini-encyklopedię, aby opisać do samego końca losy bohaterów? Jeśli...

Niestety nie jest to książka napisana w stylu poprzednich. Jest to spis wszystkich postaci, które występowały w całej serii o Sookie Stackhouse i parę zdań do każdego z nich co się dzieje w ich życiu po zakończeniu serii.

Wiadomo czy Książka będzie wydawana przez polskie wydawnictwo? Albo czy gdzieś można kupić ją w orginale ?

• Chcę w prezencie
  • Charlaine Harris
  • Fantastyka
  • Wampiry
  • Fantasy
  • I want to read

Dodaj cytat z książki After Dead: What Came Next in the World of Sookie Stackhouse