Blog. Pisz, kreuj, zarabiaj

Zielona Sowa
2013-01-01
2013-01-01
blog poradnik

Mierna książka seksistowskiej zakomplesionej miernoty, o której na szczęście nikt już nie pamięta (AD 2022)

Recenzja ,,Ile są warte książki Tomka Tomczyka – Jason Hunt"

,,Moja wersja pochodzi z 2013 roku. I tutaj pewien strzał! Książka o której czytałem, że nie ma w niej konkretnych porad, napisana w irytujący sposób oraz więcej wspominek autora niż konkretnej wiedzy. Ludzie opamiętajcie się albo nauczycie czytać!

Nie bronię Tomka, momentami forma mnie denerwowała, ale wie jak pisać, jest w tym naprawdę dobry. To nie są jedynie „wspominki”. Na swoim przykładzie pisał co robił i jakie błędy popełniał Jason Hunt. Właśnie taka powinien być poradnik. Dzięki temu nie było łyso wypisanych porad w punktach".

Więcej: https://patryktarachon.pl/ile-sa-warte-ksiazki-tomka-tomczyka-jasonhunt-books/

Recenzja ,,Ile są warte książki Tomka Tomczyka – Jason Hunt"

Nie bronię Tomka, momentami forma mnie denerwowała, ale wie jak...

Książka niezwykle mierna. Na moją ocenę być może wpływa cała postawa Jasona Hunta, którą można dziś podziwiać w social media, nie mniej jednak, co tu dużo mówić, być może 10 lat temu "poradnik" był aktualny, natomiast dziś...hmm.

Książka napisana w świetnym języku.

Książka napisana w świetnym języku.

Książkę polecam wszystkim co chcą tworzyć treści w Internecie. Książka jest głównie adresowana do blogerów. Więc, jeśli blogujesz lub dopiero przymierzasz się to koniecznie przeczytaj tę książkę.

Jeśli chcesz zacząć zarabiać jako blogger - to coś dla Ciebie.

Jeśli chcesz zacząć zarabiać jako blogger - to coś dla Ciebie.

Przydatne wskazówki.

Przydatne wskazówki.

Dwa słowa: korekta językowa.

Dwa słowa: korekta językowa.

Zdecydowanie warto.
Książka jest z 2013 roku, więc z pewnością co nieco się już zdezaktualizowała. Myślę jednak, że zawiera wiele cennych rad związanych z prowadzeniem bloga oraz rad innych, tych bardziej uniwersalnych i mających szersze zastosowanie, np. jak cenić swoją pracę?, dlaczego nie warto pracować/tworzyć za darmo? (nie mam tu na myśli wolontariatu),jak radzić sobie z hejtem oraz nieprzychylnymi opiniami oraz wiele, wiele innych.
To właśnie dlatego uważam, że książka jest wartościowa i warta uwagi każdej osoby myślącej o blogowaniu i wykorzystaniu Internetu do celów zarobkowych.
Dodatkowo autor patrzy na blogowanie z kilku perspektyw - perspektywa blogera, perspektywa firmy zajmującej prowadzeniem kampanii reklamowych w Internecie oraz perspektywa klienta takiej firmy. Dzięki temu obraz blogosfery stworzony przez autora staje się wiarygodny.

Zdecydowanie warto.

Encyklopedia dla osób zajmujących się na poważnie blogowaniem, lub mających zamiar się tym zacząć. Z drugiej strony ja nim nigdy nie byłem ani nie będę, a uważam ją za bardzo ciekawą lekturę. Bardzo wiele przykładów sytuacji z blogosfery przedstawionych od kuchni. Dobra robota.

• Poradniki
  • 2015