Świadek

Nora Roberts kryminał, sensacja, thriller 462 str.
The Witness

Świat Książki
kryminał, sensacja, thriller
młodość błędy ucieczka policjant ochrona romans miłość

Porównaj ceny i

Świadek, Nora Roberts, dawna; nowa; odkryta na nowo autorka która daje mi to czego w danym momencie potrzebuję.

Jak chwilowy bunt i jedna noc mogą zmienić życie szesnastolatki i wpłynąć na dorosłe życie. Polecam

Niezwykle wciągająca ksiażka, z watkiem kryminalnym i romantycznym.

Bardzo wciągająca i zaskakująca!

Lekka,ciekawa.

Książka lekka dobra na zastuj czytelniczy, przeczytana w 3 dni z przyjemnością.

"Świadek "to książka która zaczęłam czytać jakoś na początku września ,jednak jakoś tak strasznie odkładalam jej przeczytanie, bo jakoś byłam skupiona na innych rzeczach niż czytanie. Teraz jednak udało mi się doczytać szczęśliwie książkę. I przyznam, że było warto.

O Norze Roberts dowiedziałam sie od cioci mamy ,sama raczej nie miałam w planach jej książek. No i...

Jestem dość wybredna,ale to naprawdę dobra powieść. Nie mogłam się od niej oderwać i choć nie zmieniła nic w moim życiu przeczytanie jej absolutnie nie było czasem straconym. Jest jak dobry film, aż chciałoby się więcej,ale kończy się w idealnym momencie,co też rzadko się książkom zdarza. Nawet romans dało się wpleść tak, by nie wyszedł zbyt infantylnie. Polecam

Bardzo dobra książki Nory Roberts! Początek wciąga i czyta się z zapartym tchem. Do końca czytelnik chce się dowiedzieć jak tyo wszystko się skończy. Polecam!

Książka opowiada historię Elizabeth Fitch, córki apodyktycznej matki, która chciała życie pociechy dokładnie zaplanować. Wystarczyła jednak jedna noc, aby cały plan legł w gruzach, a życie nastolatki zmieniło się nie do poznania.
Powieść podzielona jest na dwie części, z których pierwszą na pewno każdy przeczyta z zapartym tchem. Druga część natomiast przedstawia...

Dyskusje

• Nora Roberts