Do nieba i z powrotem

Okładka książki Do nieba i z powrotem Mary C. Neal
Okładka książki Do nieba i z powrotem
Mary C. Neal Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
To Heaven and Back: A Doctor's Extraordinary Account of Her
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2013-10-09
2013-10-09

Książka jest "lekka" w czytaniu. Opowiada o Kobiecie która wróciła z NIEBA. Czytanie jej zajęło mi trochę czasu ale to ze względu na to że mam "fazy" na czytanie.

Piękna i wzruszająca książka, o prawdziwej historii. Polecam :)

Piękna i wzruszająca książka, o prawdziwej historii. Polecam :)

Budowa książki to opowiadania z życia autorki, kilku rozdziałowa biografia składająca się w jedną całość – kończąca się podsumowaniem z przemyśleń Pani Mary dotyczących życia po śmierci i sensu życia oraz jego celu. Pisarka odpowiada na wiele pytań dotyczących sfery duchowej. Sama choć uczestniczyła w życiu wspólnoty religijnej to jednak przyznaje, że nie należała do osób głęboko uduchowionych. Wszystko jednak zmienia się, gdy w czasie spływu kajakowego udaje się jej przy pomocy Boga, wrócić do świata żywych. Chociaż jej ciało doznało licznych urazów i jej rehabilitacja trwała kilka miesięcy, to jednak dała radę dojść do siebie i szybko wróciła do pracy.

O całej przygodzie i o tym co czuła, gdy przebywała poza ciałem opowiada autorka bardzo emocjonalnie. Książka jest jakby świadectwem, które daje pisarka na obecność Boga, aniołów oraz Królestwa Niebieskiego. Autorka uciekła śmierci będąc całkowicie przekonana o tym, że niebo istnieje.

Bardzo poruszająca książka

Bardzo poruszająca książka

• Śmierć - i co dalej?
  • Na półce
  • Moja domowa półeczka
  • Literatura "dorosła"
  • » duchowość
  • Mama

Dodaj cytat z książki Do nieba i z powrotem