18 Ultra Short Erotic Tales

Carl East Wydawnictwo: Amazon, CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Amazon, CreateSpace Independent Publishing Platform
erotyka
literatura obyczajowa, romans
angielski
erotyka

Na półkach: , , , , , ,

Erotyczne historyjki pisane na poziomie maturzysty z ewidentnie męską perspektywą. Przeczytane w drodze do pracy miedzy jednym przystankiem a drugim :)
dobrze, ze był to darmowy download na kindle z amazon inaczej byłaby to strata pieniedzy

• Erotyka
  • Przeczytane w j.angielskim / English Edition :)
  • Opowiadania
  • Kindle E-books