Filthy Beautiful Lust

Kendall Ryan Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Filthy Beautiful Lies (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
CreateSpace Independent Publishing Platform
new adult romans erotyka
Filthy Beautiful Lust
Filthy Beautiful Lies (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
angielski
new adult romans erotyka

Na półkach: , , , ,

Kylie jest samotną matką. Pomiędzy pracą a opieką nad rocznym synkiem nie ma czasu na życie miłosne.. a od czasu tego, jak potraktował ją ojciec Maxa, Kylie stroi od mężczyzn.
Pace jest młody, przystojny, seksowny i mógłby mieć każdą. Ale z jakiegoś powodu upiera się przy Kylie.
Czy playboy naprawdę może się zmienić? Czy Kylie mu zaufa i wpuści do swojego życia? Co się...

• W oryginale :)
  • Brakujące części
  • Brak
  • Po angielsku
  • ❣ Szukam 5 / Czekam na polskie wydanie...
  • M/F 💑
  • Ebook po polsku szukam