Stworzeni dla siebie

Okładka książki Stworzeni dla siebie
Pamela Toth Wydawnictwo: Pol-Nordica Seria: Kocha, lubi, szanuje... literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Kocha, lubi, szanuje...
Perfect match
Pol-Nordica
2000-01-01
2000-01-01
Ewa Bobocińska
rodzeństwo opieka kalectwo miłość współczucie zaufanie

więcej Więcej

Nie taki sobie zwykły romans. Głównym tematem jest wzajemne przyciąganie do siebie i odpychanie się głównych bohaterów. Jedak ciekawe jest też tło do miłosnych wydarzeń. Został poruszony ciekawy temat- szkolenie psów towarzyszy dla osób niepełnosprawnych.
Książę szybko się czyta. Poprzez burzliwe dialogi bohaterów nie idzie się nudzić.

• Romans
  • Seria: Namiętności i inne
  • Literatura obyczajowa

Dodaj cytat z książki Stworzeni dla siebie