Boska kolonia

Lokator
seria Melancholiczna
literatura piękna
seria Melancholiczna

Niesamowite dzieło! Dawno nie spotkałam się z formą graficzna, która tak doskonale, bez słów, przekazuje tyle wartości! Zmusza do refleksji, wywołuje emocje, zachwyca nietuzinkowym wykonaniem. Polecam (mimochodem, bo właśnie rozpoczynam kolejny komiks Presla, co jest najlepszym dowodem jak bardzo styl autora przypadł mi do gustu)!

Tak nienachalnie i z lekkością operować obrazami z pomnikowych dzieł literatury, to trzeba umieć, ba! trzeba się z tym urodzić!

Głównym bohaterem omawianej powieści jest dorastający młodzieniec, który pochodzi z rodziny zamożnych szlachciców włoskich lub portugalskich. Czas i miejsce akcji książki nie został przez autora szczegółowo określony; możemy się domyśleć, że historia dzieje się w XV wieku, w jakimś europejskim państwie posiadającym swoje kolonie w Ameryce Środkowej lub...

• Komiks
  • Komiksy
  • Przeczytane 2017
  • Mamto
  • Powieść graficzna
  • Obrazkowa
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Boska kolonia