Tęczowa magia.Wróżka Sasanka Strażniczka Barwy Fioletowej

literatura dziecięca
9788323719816
Aldona Możdżyńska-Biała
magia

Książka fajna, ciekawa historia dla małych dziewczynek :) Przyznam szczerze, że gdyby dać jej kolorowe i przyjemne obrazki byłaby to na pewno o wiele bardziej przyjazna lektura :)

Naprawdę sympatycznie napisana :) Uważam że książka jest dość ciekawa, sympatyczna i lekka. Książeczka przeznaczona dla dzieci które zaczynają swoją przygodę z czytaniem. Bardzo łatwo i szybko się ją czyta. Polecam :)

2092

Książka przyjazna dziecku i mam wrażenie że wielkość liter i duże obrazki powodują, że dziecko w II klasie jest w stanie już czytać ją samodzielnie. Póki co czytałam ja swojej córeczce a Ona była bardzo zaciekawiona przygodami wróżek, przewidywała która z nich jest strażniczką jakiego koloru tęczy, jak wygląda - wyobraźnia działała. Rozdziały są dość krótkie tak więc...

• Młodzieżowe ^^
  • Czytane z córką