Smyk, uprowadzony szczeniak

Okładka książki Smyk, uprowadzony szczeniak
Holly Webb Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Zaopiekuj się mną! literatura dziecięca
literatura dziecięca
Zaopiekuj się mną!
Sam the stolen Puppy
Zielona Sowa
2016-01-22
2016-01-22
Jacek Drewnowski
powieść dziecięca angielska zwierzęta psy

Książeczka z nutką dreszczyku. Został uprowadzony szczeniak pewnej rodziny. Milenka znalazła winowajców i odnalazła swego psiaka. Szybka, ciepła historyjka z Happy End-em.
Można stwierdzić że to thriller dla dzieci ;-)

Można stwierdzić że to thriller dla dzieci ;-)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo fajne Polecam ♥

Bardzo fajne Polecam ♥

Duże litery i ciekawa treść, zacznie się czytać i nie można się oderwać.

Duże litery i ciekawa treść, zacznie się czytać i nie można się oderwać.

Bardzo ciekawa i wciągająca opowieść o dziewczynce, której ukradli psa. W książce występowało śledztwo i zagadka, więc to co lubię. ;)

super

super

Fajna książka.

Fajna książka.

Bardzo fajna książka

Bardzo fajna książka

Fajna książka , ale zgadłam historię bardzo szybko. Przyjemna, prosta , szybko czytająca się książka. Polecam.

Ta część wydaje mi się jedną z najgorszych z serii ,,Zaopiekuj się mną" - fabuła jest nawet spoko, ale nie czułam przy tej części jakiś emocji i tak dalej.

5/10

5/10

Dodaj cytat z książki Smyk, uprowadzony szczeniak