Łatka. Niechciany szczeniak

Zielona Sowa
łatka pies schronisko dom dla dzieci zwierzęta
literatura dziecięca
łatka pies schronisko dom dla dzieci zwierzęta

Świetna ! To moje pierwsza przeczytana książka . Dzięki niej poznałam radość czytania .

Tina Nolan to autorka, jak na razie 11-tomowej serii, w której głównymi bohaterami są różne zwierzęta - koty, psy, konie, kaczka, królik, lis.

Ewa i Karol Mareccy wraz ze swoimi dziećmi Ewą i Karolem prowadzili schronisko ,,Cichy kąt", gdzie oferowali pomoc i opiekę wszystkim potrzebującym zwierzętom. Kolejnym psem, który potrzebował ich pomocy była Łatka, którą ktoś...

1950

Schronisko "Cichy kąt" to miejsce, w którym Ewa i Karol Mareccy wraz z rodzicami opiekują się zwierzętami niekochanymi, porzuconymi, opuszczonymi. Są to stworzenia szukające nowego domu, pieski i kotki, ale nie tylko.
W tej historii poznajemy Łatka, którego dziewczynka spotyka przed wejściem do schroniska. To piesek rasy golden retriever. Ewa szuka mu domu, natomiast jej...

Fajne.

• Chcę w prezencie