My Little Pony. Equestria Girls. Rainbow Rocks. Bitwa zespołów

Okładka książki My Little Pony. Equestria Girls. Rainbow Rocks. Bitwa zespołów Perdita Finn
Okładka książki My Little Pony. Equestria Girls. Rainbow Rocks. Bitwa zespołów
Perdita Finn Wydawnictwo: Egmont Polska literatura dziecięca
literatura dziecięca
My Little Pony. Equestria Girls. Rainbow Rocks. The Mane Event.
Egmont Polska
2015-01-01
2015-01-01
Tomasz Klonowski
my little pony rainbow rocks equestria girls

Taka sama jak film.
Bardzo dobra książka.
Polecam.
Tom 3

Taka sama jak film.
Bardzo dobra książka.
Polecam.
Tom 3

Książka jak dla mnie cudowna, kolejna z tej całej historii która skradła moje serce. Opowiadanie uczące o przyjaźni (no a czego innego się spodziewać po My little pony?). Jednak w tej książce najbardziej zasmuciły mnie reakcje uczniów na Sunset Shimmer. Rainbow Dash na szczęście na końcu się poprawiła, nie powiedziała MÓJ zespół, tylko NASZ zespół. Ogólnie książka przypadła mi do gustu, i planuje kupić już ,,Krok W Rock!", jednak wiem, że ta książka ukazała się wcześniej niż ta bitwa zespołów, ale zobaczyłam to dopiero na tyle książki, było napisane, ,,zobacz poprzednie opowiadania z tej serii", czy coś w tym stylu... Życzę miłego czytania ;).

Po lekturze "Krok w Rock" autorstwa Perdity Finn, obawiałem się, że ta autorka słabiej pisze niż G.M. Berrow ("Po tamtej stronie lustra").
Okazuje się, że obawy były bezzasadne i ta część wciąga akcją oraz dialogami.
Podobnie jak w przypadku "Po tamtej stronie lustra", mamy do czynienia z adaptacją filmu animowanego ("Krok w Rock" chyba nie był animowany, przynajmniej moje dzieci tego nie kojarzyły). Mamy więc trzy syreny: Adagio, Arię i Sonatę, które postanawiają zniewolić Canterlot High, a przyjaciółki wzywają z Equestrii Twilight na pomoc.
Świetna lektura dla każdej fanki kucyków. A może nawet dla dziecka, któremu nie czyta się książek, żeby zainteresować słowem pisanym? Nie wiem, ja moim czytam od dawna (co to będzie jak przestaną potrzebować lektora?:).
Ps. oczywiście ocena 8/10 na miarę kategorii reprezentowanej przez ten rodzaj literatury:)

Okazuje się, że obawy były bezzasadne i ta część wciąga akcją oraz dialogami.

Fajna książka. Nie różni się od filmu, przyjemnie się czyta. Nie jest to może najlepsza książka z tej serii, ale też nie najgorsza. ☺

• 000 - Posiadam
  • Nataszki
  • 2017
  • Literatura dziecięca
  • Książki dzieci na półkach

Dodaj cytat z książki My Little Pony. Equestria Girls. Rainbow Rocks. Bitwa zespołów