Kup teraz - 8 ofert w cenie od 14.12 zł do 18.97 zł

Gdzie jest Joachim Finke?

Zygmunt Zeydler-Zborowski Wydawnictwo: LTW Seria: Kryminał kryminał, sensacja, thriller
9788375651928
LTW
Literatura polska kryminał morderstwo
kryminał, sensacja, thriller
9788375651928
Kryminał
Literatura polska kryminał morderstwo

Typowy kryminał milicyjny, całkiem ciekawa i dość zawiła fabuła. Nie ma zbyt wiele propagandy ;) Po raz kolejny przekonuje się, że nawet w czasach PRL, książki były pisane o wiele lepiej niż dzisiaj. Ta książka jest lepsza, niż większość współczesnych polskich kryminałów.

• FORMA: Powieści
  • AUTOR: Zygmunt Zeydler-Zborowski
  • DZIEDZINA: Kryminały, sensacje, thrillery
  • Literatura polska
  • CZAS POWSTANIA: XX wiek
  • Domowa Biblioteczka

Dodaj cytat z książki Gdzie jest Joachim Finke?