Pancerne boje września

Rajmund Szubański Wydawnictwo: ZP Grupa Sp. z o.o. historia
ZP Grupa Sp. z o.o.
historia
2009-01-01

Jak sięgam pamięcią, to sięgając po książki dotyczące problematyki polskiej broni pancernej najczęściej ich autorami byli Panowie: Janusz Magnuski oraz Rajmund Szubański. W obu przypadkach mamy do czynienia z zajmującym podejściem do tematu, ładnym stylem, przystępnym wprowadzeniem do zagadnienia. Pan Janusz poświęcał znacznie więcej uwagi konstrukcjom oraz technicznym...

• Chcę w prezencie
  • II wojna światowa
  • Polska
  • Historia
  • Militaria
  • Druga Wojna Światowa
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Pancerne boje września