Kuroshitsuji Tom 12

Data 1. wydania:
2011-07-27
Karolina Balcer
Waneko
manga komiks zbrodnia śledztwo Przygodowe Anioły/demony Dzieci Shinigami Europa Przeszłość
Kuroshitsuji (tom 12)
komiksy
Karolina Balcer

Och... Lizzy, Lizzy, taka niewinna słodka Lizyy.

Statek opanowały potwory, a niepozorna panienka Elizabeth pokazuje swoją prawdziwą twarz!
Oj dzieje się!
Gorąco polecam ! ! !

Na półkach: , , , , , ,

W tym momencie zaczynam się poważnie niepokoić o dalszy rozwój tej serii. Aż do tej pory jej jakość prezentowała tendencję zwyżkową, ale mam poważne wątpliwości, czy potrwa to nadal.
No bo co może być lepszego od walki z hordami zombie na pokładzie tonącego luksusowego statku, w której biorą udział dwaj Shinigami, jeden demon, pewna ilość węży i osomiaszcza rodzinka...

Świetnie się czyta, dużo ciekawych konfrontacji :)

Wzruszyłam się na samym końcu. Szkoda, że w anime nie było TEJ Lizzie. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będziemy mogli zobaczyć jej drugą stronę.

Bardzo ucieszyłam się z powrotu naszego ukochanego i najlepszego z najlepszych mrocznych żniwiarzy + najsłynniejsza scena z Titanica... nie trzeba dodawać nic więcej. Końcówka tomu zdecydowanie najlepsza, Elisabeth w końcu pozytywnie mnie zaskoczyła.

Na półkach: , , , , , ,

Gimbusiarski poziom, mentalność i poczucie humoru transwestyty mnie odpycha. Nawiązanie do Titanica - moim zdaniem spory plus.
Ale do głównych bohaterów się nie przekonam. Arogancja, bijąca od Ciela, i egoizm Sebastiana to nie jest coś, co szczególnie umila mi czytanie. Duży plus mają ode mnie postacie drugoplanowe.

Naprawdę nieźle zaskoczył mnie ten tomik. Najbardziej jednak pojawienie się Grella, ponieważ po przeczytaniu 11 tomu moja koleżanka powiedziała "Są zombie, statek, mroczny kosiarz z kosiarką. Teraz potrzeba nam tylko Grella do prawdziwej masakry!" i proszę!
Poza tym jestem mile zaskoczona przez Lizzy. Przez dwa sezony anime i jedenaście tomów mangi, uważałam ją za ździebko...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Cóż mogę napisać? To świetna manga. Jedna z moich ulubionych.

Na półkach: , , , ,

Kolejna wspaniała manga autorstwa pani Toboso. Tom ten znacznie różni się od reszty: akcja toczy się bardzo szybko, a krwi leje się więcej niż w 11 tomach razem wziętych. Poznajemy też bliżej żniwiarza Ronalda Knox'a z wyczesaną kosą. Grell jak to Grell nigdy się nie zmieni, nie mógł się powstrzymać przed odegraniem sceny rodem z Titanica. Najlepiej bawił się chyba...

Dyskusje

• Manga