Królowa piękności z Leenane. Czaszka z Connemary. Samotny zachód

Martin McDonagh Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka Cykl: Dramat Współczesny (tom 18) utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
Leenane Trilogy
Klaudyna Rozhin
Księgarnia Akademicka
Dramat Teatr Teatrologia Dramat brytyjski Martin McDonagh Literatura angielska Literatura irlandzka Dramat współczesny
Leenane Trilogy
Dramat Współczesny (tom 18)
utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
Klaudyna Rozhin

Nigdy nie przypuszczałam, że po tym, jak zmuszano mnie do czytania dramatów w szkole (co spowodowało głęboką nienawiść do tego gatunku), kiedykolwiek jeszcze jakiś przeczytam. Świetnie napisany, a co najważniejsze dotyczy aktualnych zjawisk społecznych. Polecam.

• Chcę w prezencie
  • Opinie
  • 2016
  • Dramaty

Martin McDonagh Królowa piękności z Leenane. Czaszka z Connemary. Samotny zachód Zobacz więcej