rozwiń zwiń

Polska Agencja Promocyjna
1998-01-01
1998-01-01
839018981X
Filozofia demokracja wolność słowa przekonania świadomość

Polecam. Duchowe wartości książki są przesłaniem, jak pięknie żyć, być sobą i odnajdywać radość w życiu. Książka wzmacnia w nas pozytywne widzenie świata, istnienia i wyrabia światopogląd. Jeśli chcesz mieć poczucie pełni własnego życia-wskazówki znajdziesz w tej książce.
Pani Szyszkowska jest moją ulubioną autorką, cenię jej twórczość, poglądy i dorobek naukowy.

Dodaj cytat z książki Drogowskazy