Drogowskazy

Filozofia demokracja wolność słowa przekonania świadomość
filozofia, etyka
839018981X
Filozofia demokracja wolność słowa przekonania świadomość

Polecam. Duchowe wartości książki są przesłaniem, jak pięknie żyć, być sobą i odnajdywać radość w życiu. Książka wzmacnia w nas pozytywne widzenie świata, istnienia i wyrabia światopogląd. Jeśli chcesz mieć poczucie pełni własnego życia-wskazówki znajdziesz w tej książce.
Pani Szyszkowska jest moją ulubioną autorką, cenię jej twórczość, poglądy i dorobek naukowy.

• Moja prywatna półka
  • Etyka, filozofia
  • MA MIEJSCE NA MOJEJ PÓŁCE
  • Książki,które uczą mnie świata i siebie
  • Opowiadania, reportaże, felietony, eseje, wywiady, biografie, autobiografie

Dodaj cytat z książki Drogowskazy