Ho’oponopono. Siła tworzenia

poradniki
Illuminatio
2012-01-01
2012-01-01

Książka zawiera tematykę mechanizmów działania wnętrza człowieka, opisuje sposoby radzenia sobie z własnymi słabościami, negatywnymi odczuciami i emocjami. Znajdziemy w niej wyjaśnienia i znaczenie duchowej ścieżki - ho'oponopono, metody dotyczącej oczyszczania swojego umysły z myśli, które udaremniają nam osiąganie celów i realizację marzeń, ale też odzyskanie spokoju. Należy wspomnieć, że metoda ta ma korzenie w hawajskiej Hunie. Czytając ją odczuwałam pozytywne emocje, poznałam wyjaśnienia, odpowiedzi na pewne pytania, które są ważne i na które warto znać odpowiedzi.

ciekawa

ciekawa

Hawajska metoda leczenia wnętrza człowieka, poprzez wybaczenie samemu sobie i pokorne dziękowanie za to, co mamy - czemu nie, każda metoda jest dobra, aby pogodzić się z przeszłością, za radą mądrych kahunów.

Aloha znaczy po hawajsku miłość. Ale nie miłość w sensie seksu, nie miłość w sensie pożądania, nie miłość do czynności… W naszej społeczności wiele mówi się o miłości w takim czy innym znaczeniu, często zatracając w tym samo to uczucie.

W hawajskim tłumaczeniu Aloha oznacza: „Być z kimś tu i teraz i być szczęśliwym”. To bardzo proste, a zarazem piękne. Wybaczyć przodkom, sobie - to podstawa harmonii, jaką możemy w życiu osiągnąć.

Chyba dokładnie to, co radykalne wybaczanie. Wybaczam Tobie, wybaczam Sobie powtarzane jak mantrę jako recepta na szczęśliwsze życie. I tak, to jest pewna skuteczna recepta, ale ja akurat radykalnie wybaczam od jakiegoś czasu, więc nie dowiedziałam się wiele nowego. warto!

Stuparostronicowa książeczka zawierająca informacje na temat techniki ho'oponopono. W miarę ciekawa, szybko się czyta, ale jakiegoś szczególnego zachwytu we mnie nie wzbudziła. Można przeczytać i sprawdzić czy oczyszczanie za pomocą tej metody przynosi jakieś efekty.

• Poradniki, Popularnonaukowe
  • Ezoteryka, Rozwoj duchowy🔮🕉☯️
  • Książki 2016 ✿
  • E-BOOKi
  • PozaToCoWidać - chcę przeczytać
  • Rozwojowe (na przyszłość)

Krystyna Kwiecinski Ho’oponopono. Siła tworzenia Zobacz więcej