Duchowi przewodnicy. Jak uzyskać ich pomoc i wsparcie

Sonia Choquette Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii poradniki
Ask Your Guides: Connecting to Your Divine Support System
978-83-7377-414-8
Ryszard Oślizło
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
postrzeganie pozazmysłowe szósty zmysł intuicja przewodnicy duchowi anioły samopoznanie rozwój duchowy
Ask Your Guides: Connecting to Your Divine Support System
poradniki
978-83-7377-414-8
Ryszard Oślizło

Wiele pomysłów jest pomocnych do nawiązania kontaktu, jednakże bardzo denerwowały mnie chrześcijańskie insynuacje typu - anioły o imionach biblijnych, czy postać "Boga" jako typowo katolickiego. Uważam, że temat życie po śmierci jako reinkarnacja ma się ni jak do tej religii i myślałam że będzie ponad stereotypowe wciskanie we wszystko chrześcijaństwa.

Wspaniała, pełna dobrych wibracji książka, dająca otuchę i nadzieję na lepsze dziś i jutro. Autorka z najwyższym zaangażowaniem i miłością do ludzi przekazuje treści, które wzmacniają wiarę i pozwalają zacząć żyć na nowo po przeżytych traumach i zawirowaniach na drodze życia. Tak cudownie poczuć, że jesteś znów kochana/y i to bezwarunkowo...
Polecam tę książkę wszystkim,...

Książka stworzona po to by pomóc Ci nawiązać kontakt ze swoimi przewodnikami duchowymi. Każdy z nas ma takich opiekunów, którzy pomagają nam w codziennych sprawach zarówno tych drobnych jak i w większych przedsięwzięciach. Duchowi przewodnicy to istoty, których zadaniem jest czuwanie nad Tobą, niesienie pomocy i ochrona Ciebie przed różnymi nieprzyjemnymi zdarzeniami. Są...

• 2013
  • Ezoteryka
  • 2019
  • Ezoteryka, Rozwoj duchowy🔮🔮🔮
  • 2012
  • Z innego świata

Sonia Choquette Duchowi przewodnicy. Jak uzyskać ich pomoc i wsparcie Zobacz więcej