Ostatnia spowiedź - Tom III

Patronat LC
Nina Reichter Wydawnictwo: Novae Res Cykl: Ostatnia spowiedź (tom 3) literatura piękna
Letzte Beichte III
Novae Res
Letzte Beichte III
Ostatnia spowiedź (tom 3)
literatura piękna

Oficjalne recenzje i

Życie bywa okrutne!

[ 40 ] Link do recenzji

Nie wrzystko musi mi się podobać.

Kiedy myślałam, że wszystko się układa autorka postanowiła, że będzie inaczej. Pokochałam całą serie ale nie jestem pewna co sądzę o zakończeniu... Po prostu tego się nie spodziewałam.

nie pamiętam już zakończenia.

Książka powinna zakończyć sie na drugim tomie, bo trzeci był ciężki do zniesienia. A zakończenie? Gdybym czytała papierową książkę pewnie rzucilabym nią o ścianę, ale,że czytałam na kindlu jedynie odłożyłam go na szafkę nocną i poszłam spać. To nie tak miało być i ja sie nie zgadzam na to zakończenie. Ale cóż, mimo tego uwazam,ze autorka naprawdę świetnie opisuje emocje...

Od początku tej serii nie rozumiałam głównej bohaterki, co prawda wolę inny typ kobiet, z pewnością silniejszych, pewnych siebie, a zdecydowanie szanujących się. Tą cześć zdecydowanie czytałam i nie dowierzałam sama sobie, że nadal brnę i to czytam, a historia wydała mi się absurdalna.
Zdecydowanie to nie jest ten typ romansu, który lubię i w którym potrafię się w czuć w...

Poczułam to. Czułam ze wszystkimi bohaterami razem i z każdym z osobna. Paleta uczuć, bólu i dojrzałość wśród bohaterów, którą otrzymaliśmy w tym tomie była w pewnym sensie uspokajająca i kojąca dla ducha.

Piosenka „Nearer my God to thee” nadała tej rozdzierającej serce scenie wręcz niewiarygodnej rzeczywistości. To moment, w którym nie da się nie współczuć z postaciami;...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ale jak to umarł w konia mnie zrobili miał być hapy end a tu co podmianka i trup . .. warta przeczytania naprawdę

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka, której zakończenie złamało mi serce i łzy lały się strumieniami. To zakończenie z tego rodzaju , że chce się napisać do autorki "Dlaczego to im zrobiłaś?!"

"Czasami muszą minąć całe lata, by potem w sekundę móc zrozumieć popełnione błędy". (str.349)

Ostatnia część, zdecydowanie najlepsza, mniej przesłodzona i płaczliwa, a bardziej dramatyczna. Zaczyna się sielsko i anielsko. Pojawiają się emocje, prowadzące w dwóch kierunkach, albo dochodzi się do celu, albo wybiera się błędną drogę. Kiedy wydaje się, że pełnia szczęścia jest...

W życiu zdarzają się chwile, które powinniśmy zatrzymać. Zachować, bo nigdy się nie powtórzą.
To dzięki emocjom popełniamy błędy lub dochodzimy do celu.
Ze wszystkich rzeczy wiecznych, miłość trwa najkrócej. A niemożliwe najczęściej wymaga tylko więcej czasu.
Kiedy przyznajesz się do czegoś przed kimś, wie o tym jedna osoba. Kiedy musisz przyznać się przed samym sobą, masz...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje