Cuda bez cudu - rzecz o dziwnych lekach

Wacław Korabiewicz Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza popularnonaukowa
1989-01-01
1988-01-01
8320538467
Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
popularnonaukowa
1989-01-01
8320538467

Ksiazka napisana w stylu profesjonalnego poradnika, niestety o rzeczach ktore co najmniej sie ocieraja o Sciencie-fiction. Nie przecze ze przypadki opisane sa nieprawdziwe, ale nie ma tez dowodow ze opisane kuracje im akurat pomogly. Ludziom wierzacym w te terapie, utwierdzi ich w swoich przekonaniach, sceptykow na pewno nie przekona. Jesli pomaga, uzywac, byle nie szkodzilo.

Dobre, zwłaszcza kawałek o hipnozie, lecz książka "Od magii do psychotroniki" na ten sam temat jest, jak przypuszczam, znacznie lepsza.

Książka ta powstała w roku 1976. Podczas studiów akademickich autora interesowały ogromnie kierunki nieoficjalnego lecznictwa, zdumiony faktami tak zwanych cudownych uzdrowień ludzi, skazanych wyrokiem klinicznych autorytetów na niechybną i konieczną śmierć. Zaczął wyszukiwać tych cudów twórców, przyglądać się z bliska ich zabiegom, a nawet brać w nich żywy udział. Tak...

• Medycyna
  • A4) -- AudioBook (PL i Eng)
  • A1) -- ULUBIONE
  • Naturalnie
  • Kiedyś miałam
  • Polska

Dodaj cytat z książki Cuda bez cudu - rzecz o dziwnych lekach