Inne drogi Jezusa. O czym milczy Kościół

Kwartet
Jezus religia Kościół
religia
Jezus religia Kościół

Ja to przeczytałem w Faktach i Fikcjach. Trochę się to różni z wersją książkową, ale nie bardzo. Niestety nie jestem w stanie zweryfikować źródeł. Szkoda. Pewnie moja wina, za mało znam języki obce.
Temat niezwykle ciekawy. Niestety nie natrafiłem na inne źródła w tym temacie. Ktoś coś może wie?

Dla chrześcijanina ortodoksa, niezależnie czy katolika, prawosławnego czy protestanta książka jest stekiem bzdur albo wręcz obrazą majestatu boskości Jezusa. Ale wobec takiego dictum ja bym odparł: Taakkk? A cenicie Hołownię? Ciekawe, bo Hołownia sam chwali się, że ma dość obfitą biblioteczkę takich różnorodnych dziwadełek (dla osoby wierzącej oczywiście) i jego fascynuje...

• Przeczytane dawno temu
  • Wiedza niepowszechna