Kup teraz - 11 ofert w cenie od 39.53 zł do 58.00 zł

bankowość finanse bankowość mobilna klient obsługa klienta samoobsługa
Bank 3.0 Why Banking Is No Longer Somewhere You Go But Something You Do
biznes, finanse
bankowość finanse bankowość mobilna klient obsługa klienta samoobsługa

Dla bankowców wręcz obowiązkowa. Przynajmniej dla tych, którzy chcą zrozumieć co się dzieje wyżej/szerzej niż dana firma. Choć książka jest z 2013, to tylko trochę straciła na aktualności. Jest pisana z punktu widzenia amerykańskiego sektora bankowego, więc np. trochę jest o czekach, ale też autor uczciwie przyznał, że z kartami bez czipów to Stany są...

Doskonalą książka opisująca tendencję panujące w świecie usług bankowych.

Ciekawe tezy, inspirujące case'y, wiele danych z badań i statystyk. Niby wizja przyszłości sektora, ale mam wrażenie, że w Polsce wiele rzeczy opisanych w tej książce już kiełkuje. Must read w branży finansowej.
Czekam na tą pozycję z przykładami i case'ami z Polski - byłoby czym się chwalić.

Książka godna polecenia nie tylko dla osób z „branży finansowej”. Brett King zebrał i usystematyzował w jednej książce to z czego większość uważnych obserwatorów światowych trendów bardziej lub mniej zdawało sobie sprawy. „Najlepszymi książkami są te, które mówią nam, co już sami wiemy.” Książka można polecić jednak wszystkim osobą które zastanawiają się w którą stronę...

• Biznes i finanse
  • Marketing i reklama