Syrenka

Camilla Läckberg Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Saga o Fjällbace (tom 6) kryminał, sensacja, thriller
Sjöjungfrun
Saga o Fjällbace (tom 6)
kryminał, sensacja, thriller
2013-06-05
Inga Sawicka

To już szósta część skandynawskiej sagi kryminalnej Camilli Lackberg. Odnalezienie ciała zaginionego przed czterema miesiącami mężczyzny staje się początkiem kolejnej ciekawej sprawy. Kiedy znajomy Ericki i Patrika dostaje anonimowe pogróżki, sprawa zaczyna się komplikować. Interesujące zwroty akcji i mroczne zakamarki ludzkiej natury doprowadzają do zaskakującego zakończenia.

Moja pierwsza reakcją po przeczytaniu tej pozycji był zachwyt. Gdy już ochłonęłam, doszłam do wniosku, że fakt - czytało się dobrze, fabuła ciekawa, bardzo mnie wciągnęła i czytałam jednym tchem. ALE! To była pierwsza książka, w której przewidziałam zakończenie... Historia sama z siebie bardzo ciekawa, ale dla mnie za dużo wątków pobocznych, to jest chyba cecha...

Ta część sagi o Fjallbace, według mnie, zdecydowanie nie należy do najlepszych. Za mało w niej było prywatnego życia Patrika Hedstroma, o czym w poprzednich częściach czytało mi się bardzo dobrze, a za wiele uwagi autorka poświęciła śledztwu, które wiązało się z zaginięciem Magnusa Kjellnera, i tajemniczymi listami, które ktoś wysyłał zaginionemu Magnusowi, jego...

Na półkach: , , , , ,

Camila Lackberg po raz kolejny nie zawiodła. Jak zwykle opowiadana historia jest wciągająca.
Zawsze w przyjemnością wracam do dalszych losów Eriki i i Patrika.
Autorka zakończyła książkę tak.... że nie sposób nie sięgnąć po kolejny tom.

W tajemniczych okolicznościach ginie mężczyzna, pomimo poszukiwana nikt nie go nie zna. Czy uda się wyjaśnić zagadkę?

Książka połączenie kryminału z obyczajową. Książka zawiera wiele ciekawych wątków, dobrze się czyta i ten klimat?

Na półkach: , , , , , ,

To moja kolejna część z serii o Fjaallbace,mrożąca krew w żyłach,z mrocznym,mocnym klimatem,jest tu zabójstwo,ciekawa fabuła,buduje napięcie od początku do samego końca książka.Ogólnie czyta się świetnie.
Thriller znakomity,ciekawy i interesujący.
Pisarka pisze doskonale własne kryminały,a ten mi się spodobał.

Zakończenie ... aż chce się sięgnąć po następną część.

Bardzo dobra część sagi. Wciągająca z interesującymi wątkami zarówno obyczajowym jak i kryminalistycznym. Ciekawie skonstruowana zagadka, wyraźne postacie i niezwykły klimat. Zakończenie doskonałe, od razu sięgnęłam po kolejną część. Polecam.

Dobrze się czyta, lekkie kryminał, jedna z sagi o szwedzkim miasteczku.

"Syrenka" to jedna z powieści serii kryminalnej o Fjällbace. Wciągający kryminał o początkującym pisarzu Christianie i jego demonach . Dobrze się się czytało

Dyskusje

13 429