Jimy Hendrix & Niccolo Paganini. Dialogi

InRock
muzyka rock gitara literatura polska
literatura piękna
muzyka rock gitara literatura polska

Książka z którą się zaprzyjaźniłam. Czytałam wolno, woziłam ją ze sobą, głaskałam okładkę. Uwielbiam twarde okładki. Nie chciałam by się skończyła, bo było w niej coś kojącego. Urzekła mnie atmosferą. Snuła się bez pośpiechu pomiędzy moimi dniami wypełnionymi często stresem i bezsensem pokazując, że można inaczej żyć. Że trzeba się zatrzymać. Że trzeba posłuchać Wariacji...

Dyskusje

• Papier
  • Ksiazki
  • Biografie
  • Biografie muzyków, etc.
  • Moja flamenco
  • O muzyce rockowej, popularnej i nie tylko
  • Wishlist

Dodaj cytat z książki Jimy Hendrix & Niccolo Paganini. Dialogi