Beniowski. Kryzys indywidualizmu romantycznego

Stefan Treugutt Wydawnictwo: Instytut Badań Literackich PAN językoznawstwo, nauka o literaturze
838745642X
Instytut Badań Literackich PAN
językoznawstwo, nauka o literaturze
838745642X

Okładka książki Teksty drugie nr 5 / 2019 Sławomir Buryła, Katarzyna Chmielewska, Przemysław Czapliński, Michał Krzykawski, Tomasz Z. Majkowski, Mikołaj Marcela, Filip Mazurkiewicz, Rafał Nahirny, Redakcja pisma Teksty Drugie, Magdalena Rembowska-Płuciennik, Dorota Samborska-Kukuć, Steven Shaviro, Andrzej Skrendo, Stefan Treugutt, Sobol Valentyna, Adrianna Zabrzewska
0,0
Teksty drugie ... Sławomir Buryła, Ka...