ROZWIŃ ZWIŃ

Teksty drugie nr 5 / 2019

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Olbrzym w cieniu: Gry wideo w kulturze audiowizualnej Jan Argasiński, Błażej Augustynek, Radosław Bomba, Monika Górska-Olesińska, Agnieszka Kamrowska, Filip Kondrak, Bartosz Kłoda-Staniecko, Tomasz Z. Majkowski, Anna Nacher, Andrzej Pitrus, Katarzyna Prajzner, Marta Raczek, Jerzy Zygmunt Szeja, Paweł Uherek, Michał Żmuda
Ocena 7,0
Olbrzym w cien... Jan Argasiński, Bła...
Okładka książki Nemezis: Eclipse Jakub Góra, Piotr Koryś, Tomasz Z. Majkowski, Łukasz Maludy, Jakub Osiejewski, Andrzej Stój, Paul Wade-Williams
Ocena 4,0
Nemezis: Eclipse Jakub Góra, Piotr K...