Dlaczego ty mnie kochasz, psie?

Hanka Paluśkiewicz Wydawnictwo: Novae Res literatura piękna
Novae Res
Dlaczego ty mnie kochasz psie? Hanka Paluśkiewicz novae res literatura inne nowości
literatura piękna
2013-01-01

Czy zastanawialiście się kiedyś co powiedziałyby nam psy, gdyby umiały mówić?

W swej książce pani Hanka Paluśkiewicz oddaje głos właśnie tym czworonogom. W ten sposób poznajemy historie Miśki, Małego-Świarka, Zibiego i Bruna. Dowiadujemy się co myślą o sobie samych, swoich towarzyszach, Swojej Pani, Onej i ludziach w ogóle.

Książkę czyta się dobrze i szybko (choć miałam...

Od jakiegoś czasu, za każdym razem, gdy zwabiona reklamą, okładką, albo blurbem sięgam po książkę, przeżywam bolesne rozczarowanie. Przy akompaniamencie zgrzytania zębów obiecuję sobie, że to ostatni raz. Mam dość tracenia czasu i echa w portfelu.

Tym razem, chwyciłam za książkę, poleconą przez koleżankę, do której mam zaufanie. Byłam sceptyczna, gdyż nie przepadam za...

• Przeczytanie przez obie
  • Psia półka
  • 2014
  • Do zdobycia
  • Poczekalnia (posiadam)
  • Chcę w prezencie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dlaczego ty mnie kochasz, psie?