Zakazana historia 2

Leszek Pietrzak Wydawnictwo: Wydawnictwo Szachowe "Penelopa" historia
Wydawnictwo Szachowe "Penelopa"
historia
2013-01-01

Naprawdę słaba pozycja. Brak źródeł oraz bibliografii stawia ten zbiór na równi z gazetą codzienną oraz felietonami w niej zamieszczanymi. To nie jest historia tylko często jej wizja przedstawiona przez autora niepoparta żadnymi odnośnikami. Ta pozycja jak i nastepne z tego cyklu potwierdza tylko stwierdzenie, że "historia do dziwka" która każdego potrafi zadowolić według...

• Lit. faktu / Dokumentalne
  • Legimi