Mów i zwyciężaj. Jak perswazyjnie prezentować w każdej sytuacji

Okładka książki Mów i zwyciężaj. Jak perswazyjnie prezentować w każdej sytuacji
Brian Tracy Wydawnictwo: MT Biznes biznes, finanse
Dorota Strumińska
przemowa prezentacja zwycięstwo komunikacja

więcej Więcej

bardzo przydatne rady, polecam

Brian Tracy to człowiek, który "zjadł zęby" na prezentacjach i wystąpieniach publicznych. Przez wielu uważany jest za jednego z najlepszych mówców na świecie.
W swojej książce autor zabiera czytelnika w wędrówkę po sztuce oratorskiej i krok po kroku wyjaśnia jak osiągnął swoje mistrzostwo.
Tracy wyjaśnia sprawy elementarne, trudniejsze oraz złożone problemy z łatwością jaką...

• Brian Tracy
  • Psychologia
  • Rozwój
  • Marketing i reklama
  • 2021
  • Biznes

Dodaj cytat z książki Mów i zwyciężaj. Jak perswazyjnie prezentować w każdej sytuacji