Mów i zwyciężaj. Jak perswazyjnie prezentować w każdej sytuacji

Okładka książki Mów i zwyciężaj. Jak perswazyjnie prezentować w każdej sytuacji Brian Tracy
Okładka książki Mów i zwyciężaj. Jak perswazyjnie prezentować w każdej sytuacji
Brian Tracy Wydawnictwo: MT Biznes biznes, finanse
biznes, finanse
SPEAK TO WIN How to Present with Power in Any Situation
MT Biznes
2010-01-01
2010-01-01
Dorota Strumińska
przemowa prezentacja zwycięstwo komunikacja

Okładka książki Pocałuj tę żabę! 12 metod zamiany problemów w sukcesy - w pracy i w życiu prywatnym Christina Tracy Stein, Brian Tracy
Pocałuj tę żab... Christina Tracy Ste...
Okładka książki Uwierz w siebie i działaj. Pokonaj wątpliwości, zostaw przeszłość za sobą i odkryj swój potencjał Christina Tracy Stein, Brian Tracy
Uwierz w siebi... Christina Tracy Ste...
Okładka książki Jednominutowy milioner Robert G. Allen, Mark Victor Hansen
Jednominutowy ... Robert G. Allen, Ma...

Traktuję tę publikację jako zbiór ciekawych praktyk, pomagających lepiej komunikować się z ludźmi. Powodować by usłyszeli rzeczywiście to co chcieliśmy im powiedzieć, czasem by zobaczyli to (wzrokowcy),a nawet poczuli (kinestetycy).

Dobra dla początkujących.

Dobra dla początkujących.

bardzo przydatne rady, polecam

bardzo przydatne rady, polecam

Brian Tracy to człowiek, który "zjadł zęby" na prezentacjach i wystąpieniach publicznych. Przez wielu uważany jest za jednego z najlepszych mówców na świecie.
W swojej książce autor zabiera czytelnika w wędrówkę po sztuce oratorskiej i krok po kroku wyjaśnia jak osiągnął swoje mistrzostwo.
Tracy wyjaśnia sprawy elementarne, trudniejsze oraz złożone problemy z łatwością jaką dziecko nabiera piasek w łopatkę. Książka ta to pokaz zdyscyplinowania, profesjonalizmu i wręcz wyrafinowania. Dodam do tego, że autor pisze w samych konkretach, bez zbędnych wywodów. Serdecznie polecam tę książkę wszystkim- bo jak przekonuje Brian,każdemu z nas przydaje się w życiu precyzyjne i inspirujące wyrażanie myśli!

Braian Trecy zawsze trzyma pewien poziom i warto przeczytać wszystkie Jego książki .

Mnie dała dużo ta książka, fajne rady.

Mnie dała dużo ta książka, fajne rady.

• Brian Tracy
  • Rozwój osobisty
  • Rozwój
  • Legimi rozwój
  • Legimi audio
  • Psychologia

Dodaj cytat z książki Mów i zwyciężaj. Jak perswazyjnie prezentować w każdej sytuacji