Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno

Nominacja w plebiscycie 2016
Kirsty Moseley Wydawnictwo: HarperCollins Polska literatura młodzieżowa
The Boy Who Sneaks In My Bedroom Window
9788327619372
Magdalena Krysik
HarperCollins Polska
chłopak dziewczyna literatura dla młodzieży nastolatka szkoła trauma uczucie związek
The Boy Who Sneaks In My Bedroom Window
literatura młodzieżowa
9788327619372
Magdalena Krysik
Inne

Bardzo znana książka, ale nie ma się co dziwić, bo jest bardzo dobra.
Wywołała u mnie łzy i od niej zaczęłam przygodę z Kirsty Moseley i uważam, że był to bardzo dobry wybór.

Chłopak który zakradł się do mnie przez okno, jest chyba już większości znany. Ja w tej książce zakochałam się od pierwszych stron. Książka jest przesłodzona, ale mi to nie przeszkadzało, czasem potrzebujemy takiej przesłodzonej z idealnymi postaciami książki. Zazwyczaj książki takiej grubości czytam dość szybko, a z tą nie chciałam się rozstawać, czytałam ją bardzo wolno...

Typowy romans dla nastolatek z dużą ilością utartych schematów, typowych dla tego rodzaju literatury. Mimo mocno przewidywalnej i naciągniętej fabuły książkę czytało się szybko. Osobowości głównych bohaterów rozbudowane i wyróżniające się, sama akcja nie najgorsza. Dobra lektura, dla każdego, kto ma ochotę przeczytać typowy nastoletni romans. Bez fajerwerków, ale na jeden...

Szczerze nie rozumiem totalnie skąd się wzięło tyle pozytywnych opinii o tej książce. Sama przeczytałam ją dlatego, że ktoś mi ją polecił. Niestety muszę powiedzieć, że się bardzo rozczarowałam, ponieważ książka poza intersującym tytułem i dosłownie kilku w miarę w porządku momentach była straszna. Cała historia była przedstawiona w tak banalny i przewidywalny sposób, że...

Chłopak który zakradał się do mnie przez okno to książka opowiada historię dziewczyny do której każdego wieczoru zakrada się przez okno chłopak. Kiedy jest noc i są sami jest cudownym chłopakiem ale kiedy nadchodzi dzień to całkowicie inny chłopak.

Szczerze nie wiem co mam powiedzieć na temat tej książki, czuje się jakby nic w niej nie było. Książka bardzo młodzieżowa i...

Książka niewiarugodna, rozkladajaca mnie brakiem jakiejkolwiek logiki i przedstawiająca jakiś wyidealizowany świat, gdzie każdy napotykany chłopak podrywa główna bohaterkę, która jest niesamowicie głupiutka, o jej amnezji nie wspominając, bo jej nastawienie do niektórych spraw I osób może zmienić się parokrotnie podczas jednego rozdzialu

Łatwa i przyjemna książka dla zaczynających swoją pryzgode z czytaniem.

Kirsty to moja ulubiona autorka i jedna z pierwszych, która wprowadziła mnie w świat książek.

Książka dobra dla nastolatek👱🏻‍♀️, nie występują sceny stosunku🔞, jak dla mnie była zbyt przewidywalna🕵️‍♀️ i łatwo można było się domyślić co się stanie🤔. Ale za to przyjemnie😊 i szybko się czytało💨.
Jak ktoś chętny do czytania to zapraszam.

Ps. W razie jakiś niedogodnień nie ponoszę odpowiedzialności 😉😅

Czasem trzeba przeczytać złe książki, aby docenić wartość tych dobrych. Tym tylko kierowałam się, gdy sięgałam po ten tytuł po latach od jego porzucenia. Już jako nastolatka wiedziałam, że jest to tragiczne, a dziś mogę to z czystym sumieniem potwierdzić. Poziom, jaki reprezentowała ta historia był gorszy od poziomu wattpada. Niesłychane!

Akcja działa się ekspresowo, każdy...

Książka fajna, jednak trochę jak dla mnie "przesłodzona" relacja głównych bohaterów. Jednak polecam, bardziej dla młodzieży :)

Dyskusje

6 089