Chłopak, który o mnie walczył

Kirsty Moseley Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Fighting to Be Free (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Worth Fighting For
Data 1. wydania:
2016-12-06
Danuta Fryzowska
HarperCollins Polska
Worth Fighting For
Fighting to Be Free (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Danuta Fryzowska

Książka pełna wzruszeń oraz chwil zgrozy. Rozstanie Jamiego i Ellie było dla niej wielkim szkokiem. Dopiero byli tacy szczęśliwi mieli udać się w podróż dookoła świata, ale przeszłość Jamiego dała znaki o sobie. Po 3 latach rozłąki, wpadają na siebie w barze i jak dla mnie widać od razu, że miłość pomiędzy nimi nigdy nie wygasła

A miłość Ci wszystko wybaczy o ile była prawdziwa, ta jedyna, na całe życie....
Polecam równie gorąco co pierwszą część.

Z żalem daję 6 i zastanawiam się czy nie powinno być 5...
Ta część nie sprostała moim oczekiwaniom. Czuję się zawiedziona, bo pierwsza była super. Książka miała fajny start, ale później coś się zepsuło...coś jakby "chłopak walczył ale nie musiał się do tego przykładać" :)

...i żyli długo i szczęśliwie.

Książka podobnie jak poprzednia miała swoje wzloty i upadki ale co dobre się nie kończy, cudowne zakończenie, ciekawie opisane postacie i wydarzenia. Polecam.

Na półkach: , , , ,

Słyszałam, że ta część jest lepsza od poprzedniej, jednak ja uważam inaczej. 1 tom podobał mi się bardziej. Mam wrażenie, że ten to już zupełnie inna historia. Nie jest to już new adult a raczej romans. Szkoda, bo polubiłam klimat 1 książki. Mimo to wciąż historia jest fajna i mi sie podobała.

Bohaterowie nie są już tak płytcy, a bohaterka już tak nie wkurza.

dziwnie ciągnęła mi się ta książka, tak samo jak pierwsza część, styl bardzo wattpadowy

Jestem zdania,że ta część była zdecydowanie ciekawsza niż pierwsza. Nie da się ukryć, że dzieje się tu zdecydowanie więcej, podczas gdy często kolejne części książek są przeciągnięte, monotonne i najzwyczajniej w świecie nudzą. Tatuaj akcja rozwija się dość szybko, już na samym początku wzbudzając ogromne emocje. Muszę przyznać,że udało mi się kilka razy uronić łzy.. A...

Cudnie, słodko, ale też łzy poleciały. Podobała mi się bardziej niż poprzednia część ❤

Drugą część czytało się tak samo przyjemnie jak pierwszą. Mimo kilku przykrych momentów jak wypadek, śmierć ojca, rozstanie z Toby'm znaleźli szczęśliwe zakończenie. Szkoda, że to już koniec serii.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje

1 528