52 skuteczne psychorady

Aneta Styńska Wydawnictwo: Złote Myśli nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Złote Myśli
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)

5(0)2 bad gateway

Wydaje mi się, że takie dobre rady są przeciwskuteczne i zwyczajnie szkodliwe.

Przeciwskuteczne ponieważ są kierowane do ludzi wykonujących konkretny typ pracy umysłowej, żyjących w całkowicie szklarnianych warunkach. A nawet pomidorsy w szklarni mają więcej fluktuacji życiowych, wobec których cała ta konstrukcja psychologicznych sztuczek sypie się jak...

Książka dotyka wielu aspektów życia z psychologicznego punktu widzenia. Począwszy od rozwoju osobistego, poprzez problemy rodzinne, skończywszy na sukcesie w pracy. Wiele rozdziałów zostało potraktowanych bardzo pobieżnie, a część z nich rzetelnie omówiona.

Przeczytane co najmniej 30 lat za późno.

Książka zawiera wiele porad do radzenia sobie z emocjami, o związkach, o pracy, a w końcu o rozwoju osobistym. Jest kilka cennych rzeczy, ale pewna część książki to banały z rozwoju osobistego, które można przeczytać wszędzie, jak dla mnie to nieoryginalne wypełniacze. Najgorszy minus ebooka to ortografia i gramatyka, jest miejscami okropna - przecinki w losowych miejscach,...

Ciekawy i przydatny zbiór porad poruszający wiele aspektów z życia. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Część rad jest z czapy jakby tylko dla wydawcy, aby zwiększyć objętość, ale ogólnie można poczytać.

• Poradniki
  • Rozwój, finanse, biznes, poradniki
  • T E R A Z (od 18.11.2016)
  • Przeczytane w 2019
  • 2017