Asertywność. Czyli jak być otwartym, skutecznym i naturalnym.

Okładka książki Asertywność. Czyli jak być otwartym, skutecznym i naturalnym.
Gael Lindenfield Wydawnictwo: Ravi nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Assert yourself: a self-help course programme for men and women
Ravi
1996-01-01
1996-01-01
Mariusz Włoczysiak
asertywność psychologia

więcej Więcej

Krótki, praktyczny kurs asertywności. Dla tych co nie lubią dużo czytać.

Testuję poradnik!
Poproszono mnie o wybranie przystępnie napisanych publikacji o asertywności do praktycznego i samodzielnego wykorzystania przez zespół samokształceniowy. Z dobrze zaopatrzonej w tę tematykę półki w mojej bibliotece publicznej wybrałam dwa tytuły. To jeden z nich. Spodobało mi się w nim to, że zawarta wiedza była oparta na doświadczeniach...

Krótki konkret

To nie jest książka o asertywności ale reklama szkoleń autorki. Rady udzielone są powierzchowne i ogólnikowe. Ulotka liczy ok 90 s. Nie polecam. Nie marnuj pieniędzy. Czasu nie zmarnujesz, bo pozycja zajmie Ci ok 2 h.

Świetny poradnik dotyczący asertywności w codziennym życiu. Bardzo łatwy i przyjemny w odbiorze - autorka całą teorię przedstawia przy pomocy przykładów i prostych wyjaśnień, co ułatwia zrozumienie sensu książki bez większych problemów. Lektura pełna jest motywujących cytatów, przysłów i rad, które wręcz natychmiast otwierają człowiekowi oczy i na długo zapadają w pamięć....

• 1. Książki
  • Biznes
  • Pożyczone
  • 52 książki (2014)
  • PSYCHOLOGICZNE
  • Papier
  • 1999

Dodaj cytat z książki Asertywność. Czyli jak być otwartym, skutecznym i naturalnym.