Miłość? Bardzo proszę.

powieść powieść kobieca romans
literatura obyczajowa, romans
978-83-7674-213-7
powieść powieść kobieca romans

Sama nie wiem co można było by napisać o tej książce.Jak dla mnie nie ma w niej nic interesującego.Jak to się mówi nie oceniaj książki po okładce.Myślę ,że w tym wypadku to prawda.Nie ma tu żadnego dobrze napisanego wątku.Nie polecam.

BARDZO MĄDRA KSIĄŻKA,NIE JAKIŚ TAM SENTYMENTALNY ROMANS.
CZY ZWIĄZEK,Z ŻONATYM FACTEM MOŻE BYĆ UDANY.
CZY,KAŻDA KOBIETA WALCZY O SWEGO MĘŻĄ.
NA POCZĄTEK UWAŻAŁEM SZYSZKĘ,ZE DZIEWCZYNE MOCNO WSTYDLIWĄ.
jEDNAK CZYTAJĄĆ ZAUWAŻYŁEM,ŻE JEST TO KOBIETA.kTÓRA DLA TRUDNEJ MIŁOŚCI ZROBI WSZYSTKO.
KSIĄŻKA DLA LUDZI,LUBIĄCYCH PYTANIA.cO JA BYM ZROBIŁ,NA ICH MIEJSCU.

Po takim opisie spodziewałam się jakiegoś romansidła z nutką kryminalną. Czyli coś co w cale nie jest w moim typie. Ale książeczkę dostałam to już postanowiłam przeczytać, a że nie duża i lekka to wzięłam ja jako lekturę na podróż.
Zaczęłam czytać i .... jakieś dziwnie sie to zaczęło - pierwszy rozdział nawet zaintrygował ale drugi? Zgłupiałam. Nie brzmiało to już ani na...

Ledwo co przebrnęłam do końca czytając książkę pani Aurelii.Sięgnęłam po nią tylko dlatego, że nie miałam nic innego do czytania i musiałam czymś zająć czas. Styl pisania autorki w ogóle nie przypadł mi do gustu,czyta się ciężko i książka ciągnie się w nieskończoność. Fabuła po prostu nudna.Nie polecam.

Tu będzie jedno zdanie: żenada, szkoda czasu na tę lekturę, ja byłam zła że zmarnowałam czas na coś takiego.

Ciekawa, wciągająca ale nie moja kategoria.

Dziwny styl pisania to przede wszystkim. Ten styl to chyba największy minus całej tej książki. Sama opowieść dobra, ciekawa ale sposób w jaki została przedstawiona jest po prostu tragiczny. Jakby czytało się jakieś wpisy na blogach internetowych tych co myślą że potrafią pisać i piszą skrótami myślowymi tylko dla nich znajomymi. Totalny chaos.

Szyszka głowna bohaterka od...

W pociągu. Orłowska unplugged – netbook nieczynny. Męki tantalowe. Tototak, tototak.
Na targach – stoisko Firmy. Naści, dziecino, na powrót, nie męcz się już, czytaj.
I znowu w pociągu. Toto-tak, Te-El-Ka. Czytam, ludzie, czytam!
Jarzeniówki, za oknami mrok gęstnieje, bileciki do kontroli. Czytam w kółko jedną stronę. I nie mogę. Dziwne jakieś, poetyckie, do prawdziwości...

Dziwadło.

1942

To pierwsze moje spotkanie z Autorką Aurelią Es i pewnie ostatnie. Nie pokuszę się więcej. Od książki oczekuje jakiś emocji, fajnej historii, jakiegoś "czegoś" co mnie zaciekawi, zabawi, zatrzyma na dłużej. Historii, która zostanie w mojej głowie na dłużej, do której będę chciała powrócić, czy choćby pewności, że jeszcze przeczytam inne książki Autorki. "miłość? bardzo...

• Na mojej półce
  • Przeczytane w 2013
  • Otrzymana do zrecenzowania
  • Literatura "dorosła"
  • Poszukuję
  • Rok 2013
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Miłość? Bardzo proszę.