Biznes XXI wieku

Instytut Praktycznej Edukacji
2012-01-01
2012-01-01
Natalia Pińkowska

Wartość merytoryczna jest na bardzo niskim poziomie. Książka opiera sie na wychwalaniu marketingu sieciowego przedstawionego jako gotowy przepis na sukces. Kazdy z iq powyzej 90 wie że nie ma żadnych magicznych metod biznesowych zapewniających niebywałe zyski.
Slaba książka.

Slaba książka.

W mojej ocenie to mocno przeciętna książka. Skupiona głównie na wychwalaniu marketingu sieciowego. Dużo wodolejstwa i przedstawiania rzeczy oczywistych w sposób jakby to było wielkie odkrycie. Na plus fakt, że łatwo i przyjemnie się czyta. Jak w przypadku każdej książki z pewnością każdy coś z niej wyciągnie, ale nie jest to żadne źródło odkrywczej wiedzy. Myślę, że to przede wszystkim książka dla fanów gatunku, pracujących w MLM oraz dla tych, którzy noszą się z zamiarem wejścia w marketing sieciowy. Jedna tylko uwaga, zaprezentowane tutaj rady dzielcie przez 50 zwłaszcza, że badania na podstawie których wyciągano tutaj wnioski dotyczą rynku USA :) Można, ale z pewnością nie trzeba. Mam nadzieję, że są lepsze pozycje w tej tematyce.

Świetna!

Świetna!

pomocna ksiazka

pomocna ksiazka

Jeśli ktoś rozważa marketing sieciowy, to można zerknąć na tą pozycję, wyjaśnia na co zwrócić uwagę.

Liczylem na nieco iwecej ale OK

Liczylem na nieco iwecej ale OK

ogólnie o systemach MLM plus powtórzenie tego co było w poprzednich książek. Słaba.

warto sięgnąć po tą pozycję

warto sięgnąć po tą pozycję

Straszne lanie wody jak wiele z pozycji Kiyosakiego, Zawiera same oczywistości. Wartościową treść tej książki zmieścimy spokojnie na 2 stronach a4. Mam wrażenie, żę nie ważne jakie nazwisko wypisane jest na okładce pisze je tak jakby jedna i ta sama osoba. Moim zdaniem książka stworzona tylko dla nabijania kasy.

Daje do myślenia. Warto przeczytać :)

Daje do myślenia. Warto przeczytać :)

• Biznes
  • Finanse