Biznes XXI wieku

Natalia Pińkowska
Instytut Praktycznej Edukacji
biznes, finanse
Natalia Pińkowska

Liczylem na nieco iwecej ale OK

ogólnie o systemach MLM plus powtórzenie tego co było w poprzednich książek. Słaba.

warto sięgnąć po tą pozycję

Klasyka. Znają i cytują ją wszyscy, którzy parają się marketingiem sieciowym. Książka opisuje korzyści z bycia członkiem biznesu MLM. Autor opisuje korzyści, zalety tego modelu biznesu.

Czytałem z ciekawości. W porównaniu z innymi książkami R. Kiyosakiego ta jest napisana w miarę przystępnie. Nie zachwyca, ale też nie rozczarowuje.
Masz wybór: przeczytać tę książkę albo...

Straszne lanie wody jak wiele z pozycji Kiyosakiego, Zawiera same oczywistości. Wartościową treść tej książki zmieścimy spokojnie na 2 stronach a4. Mam wrażenie, żę nie ważne jakie nazwisko wypisane jest na okładce pisze je tak jakby jedna i ta sama osoba. Moim zdaniem książka stworzona tylko dla nabijania kasy.

Daje do myślenia. Warto przeczytać :)

Warto przeczytać, choć napisana przeciętnie. Podobno w każdej książce "biznesowej" jest tylko 7 stron prawdziwie wartościowej treści, tzw. "mięska", a cała reszta to lanie wody. Ta książka zdaje się to potwierdzać.

Książka dość przeciętna, co tu ukrywać.
Ale często się to zdarza, gdy oczekuję czegoś więcej po danej pozycji.
A może to być też dlatego, że o tym o czym piszę autor wiedziałem już wcześniej?

Robert Kiyosaki, zasłynął ze swojej pierwszej książki pt. "Bogaty ojciec, biedny ojciec", która sprzedała się w milionach egzemplarzy. I może dlatego, miałem większe...

Książka po przeczytaniu której w głowie pozostał mi jeden cytat. Jeden, prosty a zarazem genialny cytat ... daje wiele do myślenia: "Bogactwo to zdolność przetrwania konkretnej liczby dni bez pracy"

Książka raczej mało ma wspólnego z biznesem i finansami bardziej przypomina biografię stąd moja ocena. Gdyby była to biografia ocena by była jak najwyższa.

• Biznes
  • Chcę w prezencie