Berrr's Vow

Laurann Dohner Wydawnictwo: Ellora's Cave Cykl: Zorn Warriors (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
9781419964589
Science Fiction Aliens Romance Paranormal Romance +18

Uwielbiam pióro Laurann Dohner. Pisze dobrze, tworzy świetnych bohaterów i fajne akcje.
Oczywiście Zorn Warriors - seria o seksownych obcych, którzy biorą sobie ziemianki - to romans/erotyk, więc trzeba wiedzieć czego można się po tym spodziewać!
Tym razem na tapetę trafił Berrrs i Shanna.
Co takiego niezwykłego?
On - ma już związaną, która jest okropną kobietą i sporo...

Jak dla mnie najlepsza część tej serii, jest akcja, tęcza uczuć, bohaterowie w stylu Dohner, wszystko co uwielbiam. Gorąco polecam wszystkie tomy.

Na półkach: , , , , , , , , ,

Czwarta część Zoriańskich Wojowników, który biorą sobie za żony ludzinki.
Hyvin Berrr to najprawdziwszy zoriański DILF, o którego biją się wszystkie kobiety nie tylko z jego ojczystej planety, te z Ziemi też. Dosłownie.

Lekka opowieść o kosmitach, która fajnie się czyta. Taki romansik miedzygatunkowy... Oczywiście nie ma co wymagać rozbudowanej akcji ani skomplikowanych osobowości ale nudy nie ma. Polecam na raz!

Jak na romans paranormalny - naprawdę niezła. Chyba najlepsza część z 5 tomowej serii (jak dotąd).

Na półkach: , , , ,

Z czterech części ta wydaje mi się najlepsza <3

Książka poziomem porównywalna do drugiej i trzeciej części. Podobają mi się odniesienia do poprzednich części. To co na początku było dla mnie nielogiczne, teraz zostało spójnie wyjaśnione. Dobrze się czyta pod rząd w kolejności pisania przez autorkę, tworzy to spójny obraz całości. Oczywiście zawsze można się przyczepić do wielu rzeczy - jak poziom prowadzonych rozmów...

Muszę przyznać, że wciągnęłam się w tą serię i chce więcej. Jest to moja druga ulubiona cześć. W każdym "tomie" niby to samo, ale w innych okolicznościach, więc nie jest nudno.

• Fantastyka
  • Ebook