Harry Potter i Komnata Tajemnic

J.K. Rowling Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Harry Potter (tom 2) literatura młodzieżowa
Harry Potter and the Chamber of Secrets
literatura młodzieżowa
Andrzej Polkowski
Harry Potter magia przygoda

Opinie [1 900]

Nie sądziłam, że powitam nowy rok szkolny z.. taką akcją [na szczęście udało mi się go w ogóle powitać - bądźcie mili dla swoich autek]. Porządki w pokoju już nigdy nie będą wyglądać tak samo a damska łazienka... nigdy nie była tak intrygująca. Cholibka, już wakacje!?

W mojej pamięci Komnata Tajemnic utkwiła jako najsłabsza część cyklu i jej odświeżenie po latach tylko to potwierdziło. To wciąż w dużej mierze powieść dla dzieci, nawet jeżeli pojawia się tu trochę krwi i poważniejszych motywów i nadal nie mam z tym problemu, ale… Szkolna codzienność, choć nadal czarująca, nie została przedstawiona tak ciekawie jak w innych tomach, a...

Słynna seria znana każdemu. Dla tych, którzy zastanawiają się nad tym czy warto ją przeczytać jak oglądało się film to odpowiedź brzmi tak, ponieważ czytając tą serię zauważyłam, że jest dużo momentów innych niż w filmie lub dodanych bo wiadomo film nie jest identyczny. Więc jeśli się zastanawiasz nad kupieniem to rób to. Polecam

Świetna! Nie tylko dla wielbicieli gatunku. Od razu sięgnąłem po kolejny tom :)

Bardzo przyjemna książka. Czyta się niezwykle szybko, nie nudzi. Zdecydowanie przyjemniejsza od pierwszej części. Natychmiast zabieram się za kolejną część.

No i stało się. Zakończyłam drugi rok nauki z wyróżnieniem i zachwytem. Semestry minęły mi niezwykle szybko, a przerw świątecznych nawet nie zauważyłam. Czuję niesamowitą ekscytację odkrywając na nowo dobrze mi już znaną historię, która w tak okrojony i płaski sposób została przedstawiona w filmie. Styl niezmienny, przyjazna czytelnikowi fabuła, która rozwija się, dodając...

książka, lepsza zdecydowanie od części pierwszej, która była raptem wprowadzeniem do świata, który wykreowała J.K. Rowling. Więcej zagadek oraz tajemnic jak sam tytuł wskazuje. Może dałbym więcej gwiazdek gdyby nie to że jestem starszym czytelnikiem po 20, który wiele razy w całości oglądał ekranizacje i efekt zaciekawienia często znikał a na niektóre sceny jak walka z...

Niezmiennie uwielbiam :)

Po prostu uwielbiam Harrego Pottera, a w książkach jest wiele więcej niż w filamch, więc bardzo polecam ich przeczytanie

Drugi tom Harry'ego jest równie dobry jak pierwszy. Kolejna książka w której przygody tej trójki wspaniałych przyjaciół nie mają końca. Nie sposób się przy niej nudzić. Bardzo przyjemny styl i lekkość pisania oraz szybka akcja powodują że czytelnik nie chcę się od niej oderwać. Z chęcią odrazu sięgam po kolejny tom.

Dyskusje

88 840