W stolicy kwiatów

Okładka książki W stolicy kwiatów
Rihito Takarai Wydawnictwo: Kotori Seria: Boys Love komiksy
komiksy
Boys Love
Hana no Miyako de
Kotori
2015-10-30
2015-10-30
Tomasz Molski
dramat romans okruchy życia yaoi manga

Okładka książki Klatka dla ptaków #3 Yukako Kabei, Rihito Takarai
Ocena 6,1
Okładka książki Klatka dla ptaków #2 Yukako Kabei, Rihito Takarai
Ocena 6,5
Okładka książki Klatka dla ptaków #1 Yukako Kabei, Rihito Takarai
Ocena 6,6
Klatka dla pta... Yukako Kabei, Rihit...

Kupiłam i przeczytałam jednym tchem. Genialne uwieńczenie całej historii, w dodatku w zaledwie jednym tomiku autorce udało się wykreować dwie zupełnie (no, może nie aż ,,zupełnie'') nowe postacie i pokazać je z różnych stron, za co ma ode mnie wielki plus. Zdecydowanie polecam!

Fantastyczny spin-off "Tylko kwiaty wiedzą". Myślałam, że będzie to historia zupełnie inna, ale bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie dalsza historia postaci znanych z "Kwiatów". No i pokrewieństwo bohaterów tych dwóch nie tak do końca odmiennych historii ;)

Dzisiaj kupiłam i dzisiaj przeczytałam. Aż się popłakałam na pierwszej historii.. i na drugiej też! <3

Cudo! Nie myślałam, że będzie takie świetne, jest ciekawe, fabuła nie staje w miejscu ani na moment, jest śmiech i łzy. Niczego tutaj nie brakuje. Gorąco polecam fankom i fanom gatunku oraz osobom niezdecydowanym :)

Cudo!! Wzruszające, zabawne, urocze i czego tu więcej chcieć? Uwielbiam kreskę Rihito Takarai taka delikatna :) Gorąco polecam!

Nie mam pojęcia o co chodzi z pierścionkiem i papierami adopcyjnymi, ale ok, niech tak pozostanie. Manga taki średniaczek, można przeczytać, ale nic się nie traci jeśli się nie przeczyta.

Rihito Takarai W stolicy kwiatów Zobacz więcej
Rihito Takarai W stolicy kwiatów Zobacz więcej