Wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju u dzieci z chorobami genetycznymi

Teresa Kaczan Wydawnictwo: Impuls popularnonaukowa
978-83-7850-061-2
Impuls
choroby genetyczne zespół downa adhd
popularnonaukowa
978-83-7850-061-2
choroby genetyczne zespół downa adhd

Z recenzji wydawniczej: „Monografia pt: „Wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju u dzieci z chorobami genetycznymi", pod redakcją Teresy Kaczan oraz Roberta Śmigiel jest pozycją zawierającą szeroką charakterystykę wybranych zespołów chorobowych wynikających z defektów genetycznych.
W monografii scharakteryzowano podstawową terminologię genetyczną oraz omówiono podstawowe...

• Logopedia
  • 2013