Kup teraz - 6 ofert w cenie od 26.91 zł do 37.35 zł

Ego-rcyzmy. Poznaj, czym jest i jak działa ego

Mateusz Grzesiak Wydawnictwo: Helion poradniki
Helion
psychologia ego
poradniki
psychologia ego

Napisana bardzo przystępnym językiem książka która w prosty sposób wyjaśnia mechanizmy działania ego.
Polecam !

Genialny twór, świetnie napisane, inspirujące, zostawia coś do pracy, tłumaczy przejrzyście, polecam każdemu.

Generalnie warto przeczytać, nawet 2 razy z uwagi na sporą ilość informacji. Mam wrażenie, że autor czasami usilnie opisuje proste sprawy trudnym językiem, przez co ciężej się czyta i czyta.. Ciekawi mnie również fakt, iż autor uważa się za osobę oświeconą, jednak śledząc relacje na fb - nie powiedziałbym, szczególnie jeśli próbuje się dorobić na problemach ludzkich jak...

Można się kłócić o jej wartość, czy też jej brak z punktu widzenia nauki, ale jak dla mnie to bardzo wartościowa i potrzebna książka, dla ludzi którzy z psychologią nie mają zbyt wiele czy też nic wspólnego. Ta książka dla wielu ludzi może być pierwszymi drzwiami (a nawet jedynymi) do wyjścia, ze świata w który (często siłą) zostaliśmy wepchnieci w procesie...

Niestety nic pozytywnego o tej książce napisać nie mogę; raczej podpisałbym się pod negatywnymi komentarzami, które dobrze punktują pozycję. Książka męcząca, z pogranicza parapsychologii. Nie polecam, zwłaszcza ludziom, którzy interesują się psychologią. Lepszy z niego sprzedawca i mówca niż pisarz.

Choć książka nie porusza sprawy tylko naukowo (na co liczyłam), ale też przez pryzmat transcendencji (co sprawia, że nie mogę zgodzić się ze wszystkimi ideami), to niewątpliwie warto było poświecić trochę czasu i ją przeczytać. Na pewno wpłynie w jakimś stopniu na moje postrzeganie siebie i świata.

Książka która podobnie jak Alpha Human wzbudzi kontrowersję w niejednej głowie. Kiedy to ego czytelnika poczuję się atakowane przez książkę i uzna że jest to głupie i nie powinno się tego czytać.

Później poda inne logiczne argumenty że autor sam ma przerośnięte ego, że kradnie z innych książek i nawet o tym nie wspomni. Tak naprawdę nie ma to żadnego znaczenia istotna...

Przeczytałem te książkę jest napisana cieżkim jezykiem trudno zrozumiałym nie wie skąd ta książka ma taką wysoką ocene, marnacja czasu w związku z przeczytaniem tej ksiażki co jedynie to okładka spoko, książka która nic nie wnosi ma 304 strony jakiegoś bełkotu

Toporna książka i znów ma się nieodparte wrażenie, że zna się wiele idei z zagranicznych pozycji, ale przekaz kopie to i owo.

Bez wątpienia autor temat ego dobrze zbadał i sporo o nim czytał (swoją drogą jeśli korzysta się tak hojnie z cudzych książek przy pisaniu własnej, to przyzwoitość nakazywałaby podanie bibliografii, a tego tu brak). Więc ktoś dla kogo temat jest nowy znajdzie tu sporo ciekawych informacji. Ma się jednak wrażenie, że autor bardzo niewiele pisze na podstawie własnego...

• Chcę w prezencie
  • Psychologia