Walczyłem pod niebem Francji

1984-01-01
83-205-3588-3
historia

więcej Więcej

Momentami czytało się to naprawdę dobrze. Autor barwnie opisuje pojedynki powietrzne, odyseję polskich lotników, którzy (razem z nim) dostali się do Francji przez Rumunię. Jest to ciekawa ,,powieść drogi", gdzie główny bohater, niczym turysta, mija, zwiedza, ogląda i walczy w różnych regionach Francji (a potem francuskich kolonii).

Kompletnie jednak nie rozumiem na co...

Wiadomo młodość w czasie komuny, wszystko o lotnictwie bylo dobre i bardzo dobre:):)

• Lotnictwo
  • Historia