Burning up Flint

Okładka książki Burning up Flint Laurann Dohner
Okładka książki Burning up Flint
Laurann Dohner Wydawnictwo: Ellora's Cave Cykl: Cyborg Seduction (tom 1) fantasy, science fiction
Cyborg Seduction (tom 1)
Ellora's Cave
2010-08-24
2010-08-24
9781419961557
Aliens. Paranormal Romance +18

Uwielbiam tę autorkę, więc nadszedł czas na kolejną serię. Tym razem na tapecie rasa cyborgów - ziemskich ulepszonych... ? maszyn/ludzi? Dowiemy się w serii.

Historia cyborga Flinta i Miry ziemianki jest całkiem ciekawym wprowadzeniem do serii.
Statek Miry zostaje zaatakowany przez cyborgów. Ci muskularni, przerażający mężczyźni zabierają ze statku załadunek i ludzką kobietę - Mirę.
Oj potem oczywiście wszystko idzie w stylu pani Dohner.
Mamy przywiązanie, ucieczkę, bolesne konsekwencje... Całkiem inna kultura - dlatego w pierwszym momencie, gdy przeczytałam o pakcie hodowlanym byłam zniesmaczona. Ale to dość ciekawe rozwiązanie w tej książce.
Co mi się nie spodobało - to reakcja cyborga po ucieczce Miry... No poważnie - jedno nieporozumienie i sprzedana.... D'pek.

Dobrze się czytało. :)

Seksualne fantazje autorki wkomponowane w kosmos.Czyta się łatwo i przyjemnie. Na pewno przeczytam następne tomy chociaż nie liczę ze zostanę czymś nowym zaskoczony bo tu chodzi o jedno SEKS SEKS SEKS

Autorka ma swój własny, bardzo charakterystyczny styl, który jest nie do podrobienia, który jeśli się polubi, sprawia, że każda książka niezależnie od serii, jest cudowna. Mnie ten styl przypadł do gustu, Dohner czaruje wyobraźnią i ciepłem. Akcja nigdy nie jest nudna, a prawdziwa miłość zawsze prosta. Seria o rzeczywistości w kosmosie, niesamowitych planetach i seksownych cyborgach jest zabawna i szybko się czyta. Polecam, zarówno w polskich tłumaczeniu, jak i w oryginale.

Na półkach: , , , , , , , , ,

Pierwsza część cyklu Cyborg Seduction.
Książka przypomina scenę z przedwojennej komedii "Piętro wyżej", gdzie na balu radiowców Pączek-piętro-wyżej ubrany w kobiece ciuszki, uwodzi Pączka-piętro-niżej przebranego za rycerza:
- Jaki Pan zimny...
- To nie ja Pani, to ta blacha.

Autorka ma chyba jakiś wewnętrzny, atawistyczny pociąg do muskularnych facetów z długimi włosami, ale niestety cywilizacyjnie usuwa im owłosienie z reszty ciała i to również czyni z żeńskimi przedstawicielkami ludzi. Co jest złego we włosach... pod pachami?

Pierwsza część cyklu Cyborg Seduction.
- Jaki Pan zimny...
- To nie ja Pani, to ta blacha.

Mam straszną słabość do tej Pani;) Seria Cyborg Seduction z każdą kolejną pozycją staje się bardziej ugrzeczniona (co nie jest absolutnie zarzutem),bo ileż można słuchać gróźb o oddanie głównej bohaterki do kosmicznego burdelu!

Nie wiem jak ta kobieta to robi ale każda z książek przez nią napisanych trafia na początek mojej listy ;)

no nawet nawet ale co to za kapitan który chce zabić pasażerkę a nie umie otworzyć drzwi od toalety.
A ten cyborg że niby się nagle zakochał i chce mieć z nią dzieci a później gdy tylko chce sobie zwiać to ją sprzedaję.
A i to że od razu ją oznaczył a sam ma pakt z innymi że może zapładniać inne kobiety no to trochę mi przeszkadzało ale da się czytać, nawet bez powietrza....;)
;I*U

Oj, chciałabym mieć na półeczce :D coś w kosmosie.. :P

Oj, chciałabym mieć na półeczce :D coś w kosmosie.. :P

Ciekawie przedstawiona historia cyborga i kobiety, gdzieś w kosmosie. Lektura do przeczytania na raz, lecz wywołuje sporo emocji. Ja na pewno sięgnę po inne książki tej autorki,mam nadzieje że nie będą powielać pierwszej historii. Książka z dużą ilością scen erotycznych, zdecydowanie +18.

• Kosmici

Dodaj cytat z książki Burning up Flint