Szczęściarz

Albatros
The Lucky One
literatura piękna
Zofia Uhrynowska-Hanasz

Bardzo przyjemna pozycja, ciężko się oderwać.

Nie mam bogatego doświadczenia z książkami Sparksa, jest to drugi strzał podyktowany chęcią skonfrontowania obejrzanej ekranizacji z powieścią i nadal mi się podoba lekkość pióra i harmonia opisanej historii. Oczywiście, że wersja literacka podoba mi się bardziej, w końcu twórca nie musiał się ograniczyć do dwóch godzin z odbiorcą! Sama nie wiem, czy to ja pochłonęłam tę...

Przyjemna powieść. Historia Logana i Beth jest niesamowita. To jak ich losy się splotły, jak ich przejścia życiowe pozwoliły na to by tak doskonale potrafili się wzajemnie uleczyć... Choć to fikcja to jednak bardzo prawdziwa i bliska. W tej powieści mamy masę bólu, prób radzenia sobie z codziennością i przepiękne uczucie, które z pewnością nie jest przesłodzone.
Kolejna...

Piękna historia, do której chętnie będę wracać. ♥

Przewidywalne, bardzo amerykańskie i lekkie - na kilka wieczorów jako odskocznia. Ale fajna odskocznia, czuje się klimat amerykańskiego miasteczka.

Jest to jedyna z kilku książek , którą przeczytałem ponownie z takim zainteresowaniem i z wypiekami na twarzy z ogromnym sentymentem wróciłem do tej historii :)!!
Mocne dziewięć gwiazdek jak najbardziej ! Cała ta historia Beth i Logana zawsze mnie porusza, skłania do refleksji oraz pytania "Czy to co oferuje nam autor jest możliwe w prawdziwym życiu"
Kolejnym atutem są...

Świetna książka, wciągnęła mnie od pierwszej strony. Po przeczytaniu poczułam ulgę, ponieważ zakończenie trzymało mocno w napięciu.
Z chęcią przeczytałabym ją jeszcze raz :)

FILM nie książka!
Urocze romantyczne kino jak u Sparks'a
Książka Szczęściarz autorstwa Sparks Nicholas na pewno chwyci za serce wiele kobiet, które lubią takie słodkie historie.
Aktor Zac Efron jako: Logan Thibault / fajnie zagrał, jednak wyobrażania jest o wiele bogatsza :)
Natomiast Taylor Schilling jako Beth Clayton , wiadomo ze w filmie odbiera nam postać własnej...

To moja pierwsza powieść Sparksa, którą przeczytałam. I mysle, ze nie ostatnia.
Po książkę sięgnęłam w ramach wyzwania czytelniczego - książka o jednowyrazowym tytule - i muszę przyznać, ze jest to powieść całkiem udana, choć jednocześnie dość przewidywalna.
Juz na początku domyslalam sie, ze cos wydarzy sie pomiedzy Thibauldem a Beth. Tak też sie stało. Generalnie...

Dyskusje

7 719