Sto dni po ślubie

Okładka książki Sto dni po ślubie
Emily Giffin Wydawnictwo: Otwarte literatura obyczajowa, romans
2008-01-01
Data 1. wydania:
2008-05-13
Martyna Tomczak

Czyta się bardzo przyjemnie, jak wszystkie książki Giffin. Polecam!

Męczyłam tę książkę przez chyba rok, zabierałam nawet jako jedyną jak gdzieś musiałam jechać czy dłużej czekać i nie zmogłam. Dla mnie kiepskie czytadło, nie było w tej książce nic co by mnie zainteresowało. Jedna z nielicznych książek, której nie przeczytałam do końca. Sprzedałam bez żalu. Na pewno nie sięgnę po inną tej autorki, bo zniechęciła mnie skutecznie.

(styczeń 2011)

Piękna. Po prostu życiowa.

Tak jak uwielbiam twórczość Giffin i pochłaniam jej książki, tak niestety ta dłużyła mi się niemiłosiernie i mogę rzec, że ją "zmęczyłam".

Dobra książka. Polecam.

Takich historii się zwyczajnie nie pamięta. Czytasz dla zajęcia czymś myśli i po odłożeniu wiesz, że była ona, on i dylemat czy być razem czy jednak nie... Żaden szczegół i żadna wartość dodana nie zostaje z Tobą. Wiesz tylko dlaczego po nią sięgnęłaś....

Rewelacyjnie się czyta! Bardzo zacne zakończenie! :)

„Miłość to suma wyborów, siła zaangażowania, więzi, które trzymają nas razem”.

Wciągająca, aczkolwiek zbyt wiele pobocznych, długich wątków - co mam wrażenie jest charakterystyczne dla tej autorki.

5 369
    2 258