Bezpieczna przystań

2011-06-15
Ewa Wojtczak
sparks romans miłość tajemnica

więcej Więcej

Jeśli ktoś już czytał inne książki Sparksa - to się nie zawiedzie, ale też specjalnie nie zaskoczy. Przyjemna lektura.

Przyjemna i dobrze napisana. Jednak mnie brakowało ,,tego czegoś" i nie pokochałam tej książki miłością brzgraniczną. Mimo to nie zamierzam się poddawać i sprawdzę inne książki tego autora

Piękna książka z piękną historią. Idzie się zakochać.

Na półkach: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Książki Sparksa zna prawie każda kobieta. Romans, obyczajówka, dramat to słowa które od razu kojarzą mi się z jego twórczością. I pomimo, że nie jest to nie wiadomo jak ambitna literatura, to przynosi bardzo dużo emocji i ukojenie...... Bo na przykładzie "Bezpiecznej przystani" widać jak na dłoni, że nawet jeśli życie na Ciebie nakupczy, to i tak mając silną wiolę,...

Pierwsze i ostatnie spotkanie z autorem (zachęcona wysokimi ocenami). Nie dałam rady skończyć. Schematyczna,nudna.

To chyba jedyna książka Sparksa, która mi się nie podobała, jakoś do mnie nie przemówiła, a czytałam ją w czasie, kiedy zachwycałam się jego twórczością. Może po prostu nie mój typ książek, zakończenie tylko dopelniło efektu, nie lubię czegoś takiego.

Cudowna, wzruszająca. Piękna historia o miłości. Polecam!

Rewelacja, zdecydowanie polecam.Lepsza od wersji filmowej

Lekka, przyjemna, świetna historia

Czasem mam ochotę przeczytać coś lekkiego, odpocząć z książką w ręku, odciążyć umysł i uciec wyobraźnią do sennego, małego miasteczka, tak jak zrobiła to bohaterka tej historii. Ta lektura umożliwiła mi tę podróż.

9 811
    5 567